خرید دستگاه الکتروسرجری

دستگاه الکتروسرجری

خرید دستگاه الکتروسرجری

دستگاه خال برداری

خرید دستگاه الکتروسرجری

خرید دستگاه الکتروسرجری

خرید دستگاه الکتروسرجری با فرکانس ۳/۶۸ ساخت شرکت طاهرتاج پارس برای اولین بار در کشور دارای سیستم کات ، بلند ، بای پولار و مونو پلار با کمترین اسکار رو پوست مناسب برای عملهای پوستی یکی از محصولات صادراتی طاهرتاج پارس به کشورهای منطقه خاور میانه، عرضه شده در نمایشگاه های بین المللی

تکنیک های استفاده

برش تک قطبی

برش تک قطبی عبارت است از جداسازی بافت زنده به وسیله عبور جریان فرکانس بالا با چگالی زیاد که در یک نقطه از الکترود فعال متمرکز شده و به بافت انتقال داده می شود. جریان فرکانس بالا باعث به وجود آمدن گرما در سلول ها و انفجار آنها می شود که با حرکت الکترود در امتداد بافت منجر به از بین رفتن سلول ها یکی پس از دیگری می گردد. حرکت الکترود از انتشار گرمای جانبی در بافت جلوگیری کرده و به همین صورت گرما به خط برش محدود می شود.

بهترین جریان فرکانس بالا برای برش، شکل موج سینوسی خالص می باشد که برشی بسیار یکنواخت ایجاد کرده که حداقل اثر حرارتی و انعقادی را در هنگام برش به همراه دارد.

رعایت موارد زیر توسط استفاده کننده جهت ایجاد برش خوب بسیار کمک کننده مي باشد. البته اشاره به این نکته ضروری است که قضاوت حرفه ای استفاده کننده در هنگام کار در اولویت قرار دارد.

توصیه های زیر می تواند باعث بهبود کار شود:

بافت هدف، بهتر است مرطوب باشد البته نه خیس.
بهتر است قبل از فعال کردن الکترود، حرکت دست خود را بررسی کنید.
بهتر است الکترود، عمود بر سطح بافت نگه داشته شود.
بهتر است الکترود، قبل از تماس با بافت فعال شود.
قبل از فعال سازی مجدد الکترود، در حدود ۳ ثانیه مکث شود.

به این نکته توجه کنید که اگر توان خروجی درست انتخاب شود باید:

در بافت هیچ مقاومتی در برابر حرکت الکترود بوجود نيايد.
در سطح مورد برش، هیچ تغییر رنگی، مشاهده نشود.

دستگاه الکتروسرجری, خرید دستگاه الکتروسرجری, قیمت دستگاه الکتروسرجری, فروش دستگاه الکتروسرجری

X

ipl shr medilite3،ipl shr medilite1،ipl shr medilite5،ipl shr med210،دایود(diode)،هایفو(hifu)،الکس(Alex)،فرکشنال(co2 fractional)،الکتروسرجری(کوتر)،واترجت(waterjet)

¤